دمنوش ترکیبی فخریا

دمنوش ترکیبی فخریا

دمنوش هرمی فخریا شامل چه نوع دمنوش های ترکیبی است؟

دمنوش هرمی فخریا

نـام محصول : فخریا (دمنوش ترکیبی)

ترکیبات: این بسته از محصولات آرشا دیکو شامل شانزده  عدد از دمنوش های ترکیبی  (زندگی ، تناسب ، آتشین ویژه آقایان ، آتشین ویژه بانوان ، دیکو ، انرژی ، نشاط و یوری ) می باشد . که به صورت دمنوش های هرمی تیبک ارائه شده است. با ما همراه باشید تا با کلیه ترکیبات داروهای گیاهی به کار رفته در این دمنوش های هرمی شکل، آشنا شوید.

خواص اصلی دمنوش ها:

زندگی : آرامبخش ، ضد زکام و ضد التهاب

تناسب : افزایش متابولیسم ، کاهش یبوست و آنتی اکسیدان

آتشین ویژه آقایان : افزایش متابولیسم ، تقویت قوای جنسی و ضد نفخ

آتشین ویژه بانوان : تنظیم هورمون های زنانه ، تقویت قوای جنسی و کاهش یبوست

دیکو: ضد التهاب، آرامبخش

انرژی: انرژی زا

نشاط : نشاط آور

یوری : تقویت گوارش

ترکیبات به کار رفته در دمنوش های ترکیبی فخریا:

دمنوش زندگی :  معروف به دمنوش آرامبخش، ترکیبات به کار رفته در این دمنوش هرمی تیبگ شامل گل گاوزبان، نعنا فلفلی، چای ترش، گل ختمی، به لیمو و ..... می باشد، همان طور که در بالا  گفته شد، خواص اصلی این دمنوش آرامبخش است. دمنوش ترکیبی زندگی بسیار خوش رنگ و خوش طعم می باشد و در واقع یکی از پرطرفدار ترین دمنوش های تولید شده ی آرشا دیکو می باشد.

 دمنوش آرامبخش

دمنوش تناسب:  معروف به دمنوش لاغری ترکیبات به کار رفته در این دمنوش شامل: پرک لیمو عمانی، گل محمدی، زیره، چای سبز، به لیمو، برگ سنا و .... می باشد، نوشیدن این دمنوش منجر به افزایش متابولیسم بدن شده، و از بارزترین خاصیت آن لاغری می باشد. آرشا دیکو استفاده از دمنوش تناسب را به افرادی که دچار مشکل یبوست  و اضافه وزن هستند، پیشنهاد می کند.

دمنوش لاغری

دمنوش آتشین ویژه آقایان: ترکیب گیاهان دارویی به کار رفته در این دمنوش منجر به افزایش قوای جنسی در آقایان می شود، جعفری، زعفران، زنجبیل  و .... از جمله گیاهانی هستند که در این ترکیب استفاده شده است.

دمنوش تقویت قوای جنسی ویژه آقایان

 دمنوش آتشین ویژه بانوان: شوید، رازیانه، گل محمدی از ترکیبات به کار رفته در این دمنوش خوشمزه هستند، استفاده از دمنوش آتشین ویژه بانوان علاوه بر اینکه هورومون های زنانه را تنظیم می کند، منجر به کاهش درد دوران قاعدگی می شود. کسانی که به منظور کاهش درد دوران قاعدگی این دمنوش را استفاده می کنند، بهتر است دو هفته مانده به زمان شروع قاعدگی هر روز این دمنوش را دم کرده و نوش جان فرمایید.  دمنوش آتشین زنانه علاوه بر کاهش درد دوران قاعدگی منجر به افزایش میل جنسی نیز می شود.

دمنوش تقویت قوای جنسی ویژه بانوان

دمنوش دیکو: دمنوش دیکو یکی از ویژه ترین دمنوش های تولیدی آرشا دیکو می باشد که ترکیباتی نظیر آویشن، بابونه شیرازی دارد. خاصیت آرمبخشی و ضد التهابی از بارزترین خاضیت این دمنوش خوشمزه می باشد.

 دمنوش آرامبخش - ضد التهاب

دمنوش انرژی: دمنوش معروف به دمنوش انرژی زا بوده، و ترکیبات فوق العاده گرمی نظیر دارچین، زنجبیل و.... در این دمنوش استفاده شده است، این دمنوش مناسب فصل پاییز و زمستان می باشد، و یکی از بهترین دمنوش ها برای جلوگیری از سرماخوردگی می باشد.

دمنوش انرژی زا

 دمنوش یوری: ترکیبات به کار رفته در این دمنوش با هدف تفوییت سیستم گوارش  استفاده شده است، این ترکیبات شامل نعنا فلفلی، زنجبیل، رازیانه و .... می باشد.

دمنوش تقویت سیستم گوارش

دمنوش نشاط: احتمالا از اسم این دمنوش شما به خاصیت اصلی آن پی خواهید برد، بله کاملا درسته، ترکیبات به کار رفته در این دمنوش نظیر چای سبز، به لیمو  و .... بوده که که مصرف آن باعث افزایش نشاط و شادابی پوست می شود.

 

  بهترین زمان مصرف دمنوش های ترکیبی فخریا:

یک ساعت قبل از خواب ، نزدیک غروب  و میان وعده ها

شرايط نگهداری : درجای خشک و خنک و دور از هرگونه مواد معطر نگهداری شود.

وزن خالص و نوع بسته بندی دمنوش فخریا:

 32 گرم  --- طلق دایره ای به قطر 4 و  ارتفاع 19 سانتی متر

نحوه ی استفاده: ابتدا از انتهای پاکت هرمی درب  دمنوش را باز کنید و سپس کیسه دمنوش را در لیوان یا قوری قرار داده روی آن آب جوش بریزید . درب آن را ببندید و بعد از 10 دقیقه نوش جان بفرمایید.

کلام پایانی: کلیه محصولات برند آرشا دیکو صد در ضد طبیعی بوده و عاری از هر گونه مواد افزودنی و انواع اسناس های رنگی و طعمی می باشد. هدف اصلی آرشا دیکو کیفیت محصولات و رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.