شرکت تولیدی اغشت دهکده با قدمتی 32 ساله و با شماره ثبت 160 در منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای کردان کرج و در روستای زیبای اغشت مشغول فعالیت می باشد .

کارخانه این شرکت که با نام تجاری آرشا دیکو به معنی سرزمین مقدس به فعالیت تولیدی مشغول است درزمینی به مساحت حدود 4000 متر مربع در خیابان امام زاده روستای زیبای اغشت بنا شده است.

 

 

در حال حاضر بیش از 60 نوع محصول با برند آرشا دیکو در بازار عرضه می شود که عمدتا ر حوزه دمنوش های گیاهی و کاملا طبیعی می باشد .

به جرات می توان ادعا کرد که آرشا دیکو متنوع ترین دمنوش های کاملا گیاهی و صدرصد طبیعی را در کشور تولید و با بسته بندی بسیار شیک و منحصر به فرد تقدیم مشتریان خاص وفادار و مشکل پسند خود می نماید.

 

 

ما برآنیم تا طبیعی ترین و بهترین گیاهان دارویی را از کوهستان ها ، مراتع و روستاهای دورو نزدیک کشور پهناور و زیبای ایران آریایی مان جمع آوری و دست چین نموده و در واحد تحقیق و

توسعه ( R&D ) شرکت زیر نظر بهترین و متخصصترین کارشناسان گیاهان دارویی به محصولاتی تماما طبیعی و عاری از هرگونه اسانس و مواد افزودنی تبدیل و تقدیم شما عزیزان و گرامیان نماییم،

چرا که شما شایسته ترین و لایق بهترین ها هستید.

ذیلا برخی از محصولات آرشا دیکو را معرفی می نماییم :

 

دمنوش آرامبخش :

دمنوش های آرامبخش آرشا دیکو که شامل ترکیبات گل گاو زبان، گل ختمی ، چای ترش، نعناع فلفلی ، بابونه، آویشن، لیمو عمانی و ... می باشد و با دو ترکیب کلی دمنوش زندگی و دمنوش دیکو تولید می شود و

خاصیت اصلی آرامبخشی و ضد التهاب دارند و به صورت ترکیبی در قوطی مقوایی داخل متالایز و به شکل تی بگ و تی جک هرمی به بازار ارائه شده است .

 

 

دمنوش لاغری:

دمنوش لاغری آرشا دیکو که شامل ترکیباتی نظیر چای سبز، زیره، گل محمدی، به لیمو، لیمو عمانی، برگ سنا و ... می باشد با دو ترکیب کلی دمنوش صنوبر و دمنوش تناسب تولید می شود و

خاصیت اصلی افزایش متابولیسم، کاهش یبوست و آنتی اکسیدان دارند و به صورت ترکیبی در قوطی مقوایی داخل متالایز و به شکل تی بگ و تی جک هرمی به بازار ارائه شده است .

 

دمنوش تقویت قوای جنسی:


دمنوش تقویت آرشا دیکو که شامل ترکیباتی نظیر انواع زیره، دارچین، زنجبیل، جعفری، رازیانه، گل محمدی، قولنجان و ... می باشد با دو ترکیب کلی دمنوش تقویت قوای جنسی زنانه و

دمنوش تقویت قوای جنسی مردانه تولید می شود و در بسته بندی های بسیار شیک قوطی متالایز( 100 گرمی  )، هرمی تی بگی و هرمی تی جکی به بازار عرضه می شود.

خواص اصلی دمنوش تقویت قوای جنسی زنانه:

تنظیم هورمون های زنانه، تقویت قوای جنسی و تسکین درد قاعدگی می باشد و

خواص اصلی دمنوش قوای جنسی مرانه:

افزایش متابولیسم، تقویت قوای جنسی و ضد نفخ می باشد.


شایان ذکر است که شرکت تولیدی اغشت دهکده اولین شرکتی است که دمنوش های تقویتی را به شکل تخصصی برای آقایان و بانوان تحقیق، تولید و ارائه کرده است .